Troms a Finnmark

Lyngenfjord

3x chata pro 4-6 osob

Novinka !

Nově nabízíme destinaci v Nordtroms v Djupvik v Lyngenfjordu, kde jsou nově postaveny 3 luxusní chaty s nádherným výhledem na fjord a Lyngenalpy.

Velmi dobré místo pro lov halibutů. Fjord, který je velmi členitý a hloubka dosahuje i 300m. V blízkém okolí je mnoho písečných lavic. Dále se loví kapitální tresky obecné, vlkouš, treska tmavá a jednoskvrnná. S výbornými, úspornými loděmi je možno dojet i na otevřené moře. Testovací výprava z Dánska ulovila na jedné lodi během 6 dnů 13 halibutů, největší měřil 150 cm (viz foto níže) a natočila velmi zajímavé, podvodní  video útoku halibuta na nástrahu.

Chaty mají 2 prostorné ložnice - cca 75 m2  určené pro 2 osoby s možností přistýlky. Nabízí tedy ubytování pro max. 18 osob. 

Mapa: 

 6 chat pro 4 osoby, 1 chata pro 6 osob, 1 chata pro 6-8 osob

Ukázkové video z "jarního" rybolovu 2012

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet !

Nové, super !

Jako novinku jsme pro Vás připravili asi nejlepší místo v Evropě pro lov trofejních tresek obecných a halibutů. Vesnici Breivikbotn, kam přejedete i s vozem trajektem (Oksfjord – Hasvik) najdete ve stejnojmenném zálivu na jihozápadě ostrova. Obrovskou výhodou místa je majitel, který je zároveň průvodce a rybář, informuje hosty o aktuálních možnostech rybolovu, mluví anglicky, německy, polsky a rusky. Další výhodou je krytá poloha před větrem.

Rybářský kemp na Soroyi postavený jako 1. v roce 1999.

Mapa: 

Apartmány pro 2, 4 osoby a pro 6 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Havoysund je ideálním místem pro lov velkých ryb v krásné přírodě severního Finnmarku. Úlovky kapitálních halibutů atakujících hranici 100 kg jsou toho důkazem. Velká šance je zde i na pěkné tresky obecné přes 20 kg, hlášeny jsou i pěkné kusy vlkouše mořského i skvrnitého. Lovná místa najdete na východ i západ od Havoysundu, kam projedete krátkým průlivem. Toto je velká výhoda při různých směrech větrů. Na západní staně je členité dno s velmi rychle se svažuje hranou do velkých hloubek přes 250 m. Odtud se pak rychle zvedá k okolním ostrovům. Východní strana je velmi členitá s měnícími se hloubkami mezi 25 - 85 metry. Velmi dobrá místa jsou i v závětří okolních ostrovů.

Mapa: 

chaty a apartmány pro 2, 4, 6 a 7 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Malý rybářský  kemp pro max. 25 osob s ubytováním v chatách nebo apartmánech je ukryt v Myrfjordu jižně od Havoysundu. Možnost rybolovu ve fjordu nebo na otevřeném moři (cca 15 min lodí). Na rybolov Vás dopraví velké lodě (7 m) Dolmoy s GPS vyhledávačem pro Vaši bezpečnost. Nedaleko ústí fjordu je hrana padající z 50 do 270 m. Revír je známý jako skvělé loviště trofejních halibutů a tresek obecných. Dosavadní rekord tohoto místa je 170 cm/75 kg a čeká na Vaše překonání.

Každý typ ubytování má samostatný vchod, plně vybavenou kuchyň, 1 - 3 ložnice, obývací pokoj, koupelnu s WC a sprchou. Pro čištění ryb je k dispozici krytá, osvětlená filetárna s tekoucí vodou.

S rybářskou licencí lze rybařit také v okolních jezerech a lososích řekách.

Ceník pro 2021 ubytování vč. povlečení/ týden:

Mapa: 
Číslo: 935

Nové !

8 chat pro 4 osoby

Typický rorbu kemp, postavený přímo nad vodou Kåfjordu. Je situován východně od Tromso, kousek u silnice E6. Každá chata má plně vybavenou kuchyň, 2 ložnice, obývací pokoj s TV, ložnici, saunu, koupelnu s toaletou. K dispozici jsou velké mrazící pulty a připojení k internetu.
Tradičně velmi dobrá rybařina kraje Troms. Lovit lze přímo před chatou nebo velkém Lyngenfjordu, ústícím do oceánu. Lze v něm lovit prakticky za každého počasí, je chráněn horami před západními větry.
Možný transport z letiště v Tromso. Majitelé nabízí průvodce do okolní fantastické přírody a návštěvu Sámů (eskymáků).

Orietační ceník:

Chata pro 4 osoby/ týden: 24 950,- Kč

Povlečení , ručníky, závěrečný úklid v ceně.

Je možné objednat chatu se saunou. Cena na vyžádání.

 

Mapa: 

 

Číslo: 910

9 chat pro  6 osob

Super !

Nové špičkové rybářské centrum najdete severozápadně od Narviku. Chaty byly vybudovány v roce 2003, přímo na severozápadním pobřeží ostrova Andørja, kam lze dojet vozem bez nutnosti použití místního trajektu. Ubytování je v chatách Midnattsol a v nových chatách Andorja. 

Mapa: 

e-shop

Poslední komentáře

Facebook