Troms a Finnmark

Lyngenfjord

3x chata pro 4-6 osob

Novinka !

Nově nabízíme destinaci v Nordtroms v Djupvik v Lyngenfjordu, kde jsou nově postaveny 3 luxusní chaty s nádherným výhledem na fjord a Lyngenalpy.

Velmi dobré místo pro lov halibutů. Fjord, který je velmi členitý a hloubka dosahuje i 300m. V blízkém okolí je mnoho písečných lavic. Dále se loví kapitální tresky obecné, vlkouš, treska tmavá a jednoskvrnná. S výbornými, úspornými loděmi je možno dojet i na otevřené moře. Testovací výprava z Dánska ulovila na jedné lodi během 6 dnů 13 halibutů, největší měřil 150 cm (viz foto níže) a natočila velmi zajímavé, podvodní  video útoku halibuta na nástrahu.

Chaty mají 2 prostorné ložnice - cca 75 m2  určené pro 2 osoby s možností přistýlky. Nabízí tedy ubytování pro max. 18 osob. 

Mapa: 

 6 chat pro 4 osoby, 1 chata pro 6 osob, 1 chata pro 6-8 osob

Ukázkové video z "jarního" rybolovu 2012

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet !

Nové, super !

Jako novinku jsme pro Vás připravili asi nejlepší místo v Evropě pro lov trofejních tresek obecných a halibutů. Vesnici Breivikbotn, kam přejedete i s vozem trajektem (Oksfjord – Hasvik) najdete ve stejnojmenném zálivu na jihozápadě ostrova. Obrovskou výhodou místa je majitel, který je zároveň průvodce a rybář, informuje hosty o aktuálních možnostech rybolovu, mluví anglicky, německy, polsky a rusky. Další výhodou je krytá poloha před větrem.

Rybářský kemp na Soroyi postavený jako 1. v roce 1999.

Mapa: 

Apartmány pro 2, 4 osoby a pro 6 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Havoysund je ideálním místem pro lov velkých ryb v krásné přírodě severního Finnmarku. Úlovky kapitálních halibutů atakujících hranici 100 kg jsou toho důkazem. Velká šance je zde i na pěkné tresky obecné přes 20 kg, hlášeny jsou i pěkné kusy vlkouše mořského i skvrnitého. Lovná místa najdete na východ i západ od Havoysundu, kam projedete krátkým průlivem. Toto je velká výhoda při různých směrech větrů. Na západní staně je členité dno s velmi rychle se svažuje hranou do velkých hloubek přes 250 m. Odtud se pak rychle zvedá k okolním ostrovům. Východní strana je velmi členitá s měnícími se hloubkami mezi 25 - 85 metry. Velmi dobrá místa jsou i v závětří okolních ostrovů.

Mapa: 

chaty a apartmány pro 2, 4, 6 a 7 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Malý rybářský  kemp pro max. 25 osob s ubytováním v chatách nebo apartmánech je ukryt v Myrfjordu jižně od Havoysundu. Možnost rybolovu ve fjordu nebo na otevřeném moři (cca 15 min lodí). Na rybolov Vás dopraví velké lodě (7 m) Dolmoy s GPS vyhledávačem pro Vaši bezpečnost. Nedaleko ústí fjordu je hrana padající z 50 do 270 m. Revír je známý jako skvělé loviště trofejních halibutů a tresek obecných. Dosavadní rekord tohoto místa je 170 cm/75 kg a čeká na Vaše překonání.

Každý typ ubytování má samostatný vchod, plně vybavenou kuchyň, 1 - 3 ložnice, obývací pokoj, koupelnu s WC a sprchou. Pro čištění ryb je k dispozici krytá, osvětlená filetárna s tekoucí vodou.

S rybářskou licencí lze rybařit také v okolních jezerech a lososích řekách.

Orientační ceník ubytování vč. povlečení/ týden:

Mapa: 
íslo: 950

Chaty pro 4 - 6 osob

Super ! LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Menší rybářský kemp na okraji vesnice Skjervoy na ostrově Skrjervoya. Ten se nachází jižně od ostrova Soroya, asi 30km ze silnice E6, na 70 st. severní šířky, 150km severovýchodně od Tromso. Chaty o velikosti 53m², jsou kompletně renovovány a 3 jsou nově postavené (v roce 2006). Mají kompletně vybavené kuchyně s myčkou, mikrovlnkou, 2 ložnice pro 3 osoby, koupelna s WC a sprchou. Dále jsou k dispozici 3 úplně nové apartmány pro 4 osoby.
Ostrov je krytý před západními větry pevninou. Začátkem sezóny je běžný výskyt kapitálních tresek obecných, ale i v průběhu se běžně loví kusy 10 – 20 kg. Velmi dobrá lokalita pro lov halibuta, tresky tmavé i obou druhů mníka.
Majitelé pořídili vynikající nové lodě Jeanneau 795 Merlin s motory 200 hp, kabinou s WC, max. 8 osob. K dispozici je mrazící místnost a zastřešná filetárna. 

Mapa: 
Číslo: 935

Nové !

8 chat pro 4 osoby

Typický rorbu kemp, postavený přímo nad vodou Kåfjordu. Je situován východně od Tromso, kousek u silnice E6. Každá chata má plně vybavenou kuchyň, 2 ložnice, obývací pokoj s TV, ložnici, saunu, koupelnu s toaletou. K dispozici jsou velké mrazící pulty a připojení k internetu.
Tradičně velmi dobrá rybařina kraje Troms. Lovit lze přímo před chatou nebo velkém Lyngenfjordu, ústícím do oceánu. Lze v něm lovit prakticky za každého počasí, je chráněn horami před západními větry.
Možný transport z letiště v Tromso. Majitelé nabízí průvodce do okolní fantastické přírody a návštěvu Sámů (eskymáků).

Orietační ceník:

Chata pro 4 osoby/ týden: 24 950,- Kč

Povlečení , ručníky, závěrečný úklid v ceně.

Je možné objednat chatu se saunou. Cena na vyžádání.

 

Mapa: 

 

Číslo: 910

9 chat pro  6 osob

Super !

Nové špičkové rybářské centrum najdete severozápadně od Narviku. Chaty byly vybudovány v roce 2003, přímo na severozápadním pobřeží ostrova Andørja, kam lze dojet vozem bez nutnosti použití místního trajektu. Ubytování je v chatách Midnattsol a v nových chatách Andorja. 

Mapa: 

e-shop

Poslední komentáře

Facebook