Číslo: 980

Chaty pro 3 - 5 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Místo ulovení českého rekordu platýze obecného – halibuta 177 cm, 57 kg. Fjord v Barentsově moři by se mohl jmenovat „Fjord gigantů“. V sezóně 2008 zde bylo uloveno mnoho tresek obecných nad 15 kg, největší 25 kg. Majitel této chaty potvrdil, že nejlepší sezóna pro turisty je v letních měsících. Dokonce největší treska ulovená přímo z mola před chatou měla 16 kg. Majitelův rekord je pak 32 kg. Největší tresky z Atlantiku najíždí okolo Velikonoc, toto období je vhodné pouze pro opravdové nadšence a dobrodruhy.

Je zde ale možnost dopravy majitelem z letiště v Altě – 130 km.
Ubytování je v kompletně přestavěné lososí farmě s třemi bezvadně vybavenými apartmány.
V kuchyni je myčka, kávovar, mikrovlnka, sporák s troubou. 1, 2 nebo 3 ložnice s poschoďovými postelemi. Podlahové topení v koupelně. Sauna a vyhřívaný bazének s mořskou vodou, posezení s grilem před chatou, krytá filetárna s mrazáky. Bezdrátové připojení na internet WIFI v ceně.
K pohodě pro rybolov slouží GPS navigace s echolotem na každé lodi, kde jsou již vyznačená „horká místa“ – není třeba nic hledat, přijedete - chytáte! Mimo obvyklé druhy ryb se loví trofejní okouníci, 2 druhy vlkoušů a halibutů, královský krab.
Dále je možný rybolov v řece – pstruh, losos. V okolních jezerech ulovíte krásně zbarveného sivena arktického.
 

Chata č. 1 pro 3 - 4 osob, 60 m², 30 m od vody bez tekoucí vody. Jedna ložnice se samostatnou postelí, druhá má poschoďovou postel. V obývacím pokoji je další lůžko, TV a krbová kamna. V kuchyni najdete mikrovlnku, sporák, lednici a rychlovarnou konvici. Koupelna s WC a umyvadlem, voda v barelech, přívod je přímo u chaty, topení el. panely. Sprchy ve škole cca 100 m od chaty.

Chata č. II pro 4 – 5 osob, 120 m², 80 m od vody. V patře jsou 2 ložnice každá se dvěma lůžky, koupelna s vanou a WC. Obývací pokoj s možností dvou extra lůžek, vybavená kuchyň a 2. WC jsou v přízemí.

Škola: přebudovaná na ubytování pro 14 osob. Jednoduché pokoje pro 1 – 2 osoby. K dispozici je obrovský obývací pokoj, jídelna a kuchyň s výhledem na fjord.

Upozornění: na místo nelze dojet vlastním vozem. Spojení je zajištěno rychlým trajektem z Hammerfestu, který jede 1 - 2× denně. Příjezd vlastním vozem přímo k lodi, kam je nutno přeskládat veškerý proviant. Na ostrově již zajistí přepravu na místo majitel, cca 5 km od přístavu – tento převoz je již v ceně ubytování.
Vynikající rybolov ve fjordu přímo před chatou nebo na otevřeném oceánu. Loví se rekordní tresky obecné, halibut, treska jednoskvrná, tmavá, výborné na lov obou druhů vlkouše.

Článek pro tuto destinaci najdete - Články C.A Fisherman

 

 

Orientační ceny/ubytování vč. povlečení/ týden:
Chata č. I (bez tekoucí vody) pro 3 - 4 osoby: 29 300,- Kč
Chata č. II pro 4 – 5 osob: 32 750,- Kč

 

Ubytování v bývalé škole vč. povlečení:
Pokoj pro 1 osobu: 9 170,- Kč

Pokoj pro 2 osoby: 12 890,- Kč
K dispozici 5x pokoj pro 2 osoby a 4x pokoj pro 1 osobu.

 

Ceník lodí/ týden:
Rib 26ft, 150PS : 42 220,- Kč

2x Rib 22ft, 115PS: 35 400,- Kč

Viksund 18ft, 50 PS, 4T:  22 980,- Kč 

Všechny lodě jsou vybaveny GPS, echolotem, VHF radio.

 

Není určen nástupní ani konečný den !


HYTTE 1

    

   


HYTTE 2

    

   


Bývalá škola 

    

    


Lodě

    


e-shop

Poslední komentáře

Facebook