Číslo: 538

2 × 6 osob                                                    Chata na soukromém ostrově :-)                                               

Tato oblíbená chata se dvěma byty (60m²) je postavena na velmi romantickém místě - osamocena na malém ostrůvku Holm, jihovýchodně od Alesundu. Parkování na pevnině, která je vzdálená 50 m od chaty, kam se přepravíte nachystanou lodí. Na zaparkované vozy je vidět. Každý byt má 2 ložnice pro 3 osoby, plně vybavenou kuchyň, sprchu s WC, pračkou, lednicí a mrazákem. Ke každému bytu je v ceně loď s motorem 4,5m, 9,9 hp. Obrovskou výhodou je možnost přiobjednání dieselových kutrů 23“ s motory 10 a 22 hp pro až 6 osob, se kterým je možno pořádat delší výpravy za rybami. Lodě kotví u přístavního mola, k dispozici jsou filetovací stoly a mrazáky o objemu 400 litrů v každé chatě.

V okolí chaty se loví obvykle treska tmavá, sajda (pollack), obecná, jak vláčením, tak pilkrováním. V létě pak jehlice a spousta makrel. Dobré podmínky pro lov platýzů ze břehu přímo před chatou.

Cena pro rok 2021 za byt pro 6 osob, s motorovou lodí 13ft, 5 PS, povlečení: 26 730,- Kč/týden:
Závěrečný úklid: 800,- NOK/1 apartmán ( započítává se standardně do ceny )

Pobyty kratší jak týden cena na vyžádání v CA !

Extra loď:

Extra motorová loď 13ft,5ps: 4 700,- Kč/týden

Diesel kutr s kabinou 25“, 10-22 PS: 11 760,-Kč/týden

Sauna: 2 100,- NOK/týden + platba dřevo

Není určen nástupní ani konečný den !


Ubytování

        


Lodě

 


Parkování na pevnině

 

Komentáře

No Avatar
Ing. Jiří 'Němčanský (neověřeno) on Út, 03/06/2014 - 10:12
Právě jsme se vrátili z pobytu na Bukkholmen. Výborné ubytování velmi vstřícný nor - majitel, povedlo se počasí, že jsme se vrátili opálení jak z Tunisu. Lodě však nic moc. Jsou spíše pro romantiky. dissel bublá udělá 20 km za 1,5 - 2 hod a zbaští cca na 80 km/4 hod 30 lt. nafty. Těch 20 km bylo nutností, protože ve fjordu se honili jen čudly do 40 cm. Ale i těch 20km nezaručovalo hezký úlovek. Byl velmi skromný. Za sebe 2 tresky obecné 82 cm, 2x mník lenk 100 cm a mník brosna 68 cmza 7 dní rybaření. Avšak zůstává krácsná zážitek z prostředí. Vždyť modré moře, prudce stoupající zelená masiv, na vrcholu sněhová čepice a modré nebe bez mráčku. BOMBA, ale ne na ryby. Norové, kteří nás tam navštívili jednoznačně řekli, jsou profi rybáři, sem na ryby v únoru a březnu a to pak loví i norové. A to je celé. Cesta super - Norové staví z Lillehammeru k Trondheimu dálnici tak v budoucnu to bude ještě lepší. Lovu zdar.

Stránky

e-shop

Poslední komentáře

Facebook