Číslo: 220

5 apartmánů pro 4-12 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Severně od Stavangeru, na východní straně ostrova Rennesøya, stojí přímo na břehu moře velká chata s pěti, luxusně vybavenými apartmány, některé se saunou a výřivkou. Středisko se nachází v klidném prostředí chráněné před povětrnostními vlivy. Okolní moře poskytuje mnoho příležitostí k rybolovu nejen mezi ostrovy. Můžete si buď přivézt vlastní loď a parkovat u našeho mola, nebo loď pronajmout. Nejbližší okolí nabízí možnosti dlouhých i kratších pěších výletů do okolních kopců. Majitelé doporučují návštěvu kláštera Utstein, středověkého kostela v Sorbo nebo skalní rytiny na Austre Amoy. Blízko je i obchod s potravinami i benzínem do lodí.

Rybolov je možný v podstatě celoročně a loví se velmi mnoho druhů. V letních a podzimních měsících přijíždí k pobřeží velká hejna makrel.

Na ostrov je to jen 30 min. autem, bez potřeby použití trajektu. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj se satelitní TV, 2 – 6 ložnic, koupelnu s WC a sprchou, A, B a C pak vlastní saunu v koupelně. K dispozici je i malý bazén, solárium, pro rybáře prostorné mrazící boxy. 

Orientační cena ubytování, povlečení, závěrečný úklid/týden:

Apartmán

Počet osob

Počet ložnic

Velikost v m2

Cena

A,B

8

4

140

89 990,- Kč

C

12

6

160

115 980,- Kč

D

3

2

60

41 120,- Kč

E

4

2

60

48 300,- Kč

Pobyt kratší než týden cena na vyžádání !

 

Loď15ft, 10 PS, echolot: 21 600,- Kč

 

Závěrečný úklid na přání.

 

 

Není určen nástupní ani konečný den !


Ubytování

       


Lodě

 


e-shop

Poslední komentáře

Facebook