Číslo 140

 2 chaty pro 9 osob

Tyto chaty nejsou momentálně k dispozici.

Perfektně vybavené chaty najdete asi 50km západně od Kristiansandu, poblíž města Lyngdal. Chaty stojí cca 200 - 300m od fjordu a mola s loděmi. V obou jsou 4 ložnice pro celkem 9 osob, nadstandardně vybavené velké obývací pokoje se satelitní TV, velkou sedací soupravou a jídelním koutem. V kuchyni je lednice s mrazákem a extra mrazák na úlovky, myčka, kávovar, mikrovlnná trouba, pračka,... Velká venkovní terasa s grilem a krásným výhledem na moře. Ve fjordu se loví treska sajda, tmavá, mník, v létě pak připlouvají přímo před chatu hejna makrel. V ceně je loď 4,5m s motorem Yamaha 10 PS, druhou je možno přiobjednat. U vody je stylové kryté posezení s grilem a domeček, kde je možno uzamknout rybářskou výbavu, záchranné vesty apod. 

Cena za chatu na týden včetně 1 lodě s motorem: 
Vedlejší sezóna (březen, duben, září, říjen): 21 300,-Kč 
Hlavní sezóna (květen – srpen): 23 000,-Kč 
Extra loď s motorem 10 PS: 2 820,-Kč


Ubytování

  


Lodě 

 


Komentáře

No Avatar
Petr (neověřeno) on Po, 20/06/2011 - 10:47
Nemám letos tolik času abych jel do středního Norska na delší dobu.Má někdo přehled jak to vypadá koncem srpna na jihu Norska(Lyngdal,Stavanger,Kristiansand)?Byl tam někdo v tuto dobu? Předpokjládám že alespoň makrely tam budou.Dík

No Avatar
Jiří Zelenka (neověřeno) on Čt, 30/06/2011 - 12:57
Kolem Stvangeru jsem byl chytat od cestovky, už bych tam nejel, málo ryb, bylo to kolem měsíce května.Malý tresky došky, poměrně dost mníku kolem 70 cm jinak slabota. Potom jsem byl v okolí Bergenu a to bylo kolem srpna. Velkej problém cytnout tresky, ale makrel kvanta, černý hejna po moři, byl problém prohodit hejno, jak jsi dal nějakou soustavu a zbrzdil si se kolem 30-ti metrů, okamžitě plný návzce, jinak tresky kolem 50-ti cm. Hodně slušnecjch platýzů, tak kolem 50-ti cm. Jinak v okolí, kam jsme vyhazovali zbytky makrel se nechali nachytat slušný žraloci ostrouni, tak kolem 60-ti cm, ale brali jenom na makrelí hlavy. raději si připlať a vyfrč kolem Trondhajmu, byl jsem tam několikrát a super, horně tmavaček tresek kolem  metru, dost doršek kolem 60-ti cm a slušný polaci. V létě jedu na KOKELV, tak jsem zvědavej, jedu na doporučení kamaráda a slušný velký ryby, tak se měj pic.

Stránky