Sundlandet

dům pro 6-8 osob                                                                     Novinka, super cena, slovenský správce !

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Samostatný dům stojí přibližně 130 km západně od Trondheimu u mostu vedoucí na ostrov Hitra, 100 m od mola. Místo je velmi dobře chráněno před větry. Dům má rozlohu 95 m2, tři ložnice, každá se 2 lůžky, plně vybavenou kuchyň s myčkou na nádobí, velkou obývací místnost s TV se slovenskými programy ( zde je možné přidat dvě přistýlky, jedná se o klasiká lůžka ), koupelnu se sprchou, toaletou, pračkou. Dům nabízí krásný výhled na fjord ze dvou teras i obývacího pokoje. K dispozici je gril, dva mrazáky 200l a 500l. Mrazáky jsou umístěny v garáži, kde je také možno nechávat rybářské věci a oblečení. Nově krytá filetárna u mola. K dispozici je kvalitní připojení na internet, gril a udírna. V ceně jsou dvě nové lodě Kvaerno 19ft, 60hp, echolot, GPS ( každá pro 4 osoby ). Benzinka je 6 km od chaty. V chatě jsou k dispozici kanystry na benzin. Obchod s potravinami se nachází 8 km od domu. Možný transfer z/na letiště Trondheim. Nově udělané přístupové schody k molu.

Na ryby se jezdí do průlivu mezi pevninou a ostrovem Hitra nebo i na otevřené moře. Loví se všechny druhy tresek, mník, v létě makrely a štikozubci.

Cena pro rok 2022 chata pro 6 osob vč. 2 lodí Kvaerno 19ft, 60hp, echolot, GPS/týden: 47 360,- Kč

Přistýlka nad 15 let: 2 600,- Kč/týden ( do 15 let zdarma )

Povlečení a úklid: 1 000,- NOK ( standardně se platí na místě )

Transfer z/na letiště Trondheim: 4 000,- NOK

 

Není určen nástupní ani konečný den !

V měsících červenec a srpen majitel upřednostňuje pobyty sobota-sobota !


Dům

      

       


Lodě a molo

     

 


Filetárna u mola

 


e-shop

Poslední komentáře

Facebook