Švédsko

Zajišťujeme ubytování v nejlepších rybářských revírech Švédska.

01 - Bromöla - ostrov Ivö (chaty 2-6 os.)

chaty pro 2, 4, 6 osob


Pěkný rybářský kemp je umístěn na ostrově Ivö, cca 100km severovýchodně od Trelleborgu. Trajekt na ostrov je zdarma a jede každých 20 minut. Jezero Ivösjön se pyšní křišťálově čistou vodou. Jeho obrovskou předností je zlom, který se táhne pár metrů od břehu po celém obvodu ostrova. Sem vyjíždí z hlubin až 20m lovit dravci. V okolí chat najdete i chráněné zátoky s hloubkou 5-7m přístupné pouze lodí. Tyto místa a lov z lodí jsou velmi oblíbené nejen u místních rybářů. Příjemný majitel je sám rybář a rád poradí aktuální úspěšná místa pro rybolov. Nejlepší období pro lov štik, okounů a lososů jsou měsíce květen, červen, září. V jezeře žije cca 25 druhů ryb, mimo jiné pstruh, candát, úhoř, kapr a bílá ryba. 

Jednodušší chatky pro 2 – 4 osoby jsou vzdálené 50 – 150m od břehu. Málá kuchyň je k dispozici v chatkách pro 3-4 osoby. Hosté využívají společné sociální zařízení. Mobil home pro 4 osoby má 2 ložnice a vlastní toaletu a plně vybavenou kuchyň, rozkládací pohovku v obývacím pokoji.
V areálu je k dispozici sauna, krytý srub určený ke grilování, místo na zpracování ryb, mrazák. K pronájmu jsou lodě bez motoru.

Ceník ubytování/týden:

Chaty

1.3.-31.10.

Chata pro 2 osoby (12m2), bez sprchy/WC

11 350,- Kč

Chata pro 3-4 osoby, bez sprchy/WC, malá kuchyňka

14 620,- Kč

Mobil home pro 4 osoby

22 680,- Kč

Kratší pobyty cena na vyžádání !

Povlečení: 90,- SEK/set

Loď bez motoru: 7 200,- Kč/týden

Loď bez motoru: 1 440,- Kč/den

Ceny povolenek:

50,-SEK/osoba/den
150,-SEK/osoba/10 dní

Není určen nástupní ani konečný den !


 
 

Kategorie: 

02 - Karlshamn - Garnanäs (apt. 2-5 os.)

4 apartmány pro 4 osoby, 1 apartmán pro 5 osob, 1x apartmán pro 2 osoby

Luxusně vybavené apartmány umístěné v klidné vesničce poblíž Karlshamnu ve vzdálenosti 150 m od brakických vod Baltského moře. Je to vyhlášená oblast jižního Švédska proslulá lovem štik na moři. Zjara přijíždí ke břehům a zátokám ohromná hejna sleďů a s nimi i velké množství štik a okounů. Velmi dobré období je kromě dubna a května i září, říjen. 
Při troše štěstí lze ulovit i tresku, mořského pstruha a lososa. Je možno využít zkušeností majitele, který ochotně ukáže aktuální rybářské revíry a zapůjčí mořské mapy. Lovit lze bez rybářského povolení.

Magasinet  -  ubytování pro 4 osoby v přízemí se nachází kuchyň, sprchový kout s WC a malá ložnice se 2 lůžky. Dále v patře TV místnost se sedací soupravou s výhledem do dvora a na moře a ložnice se 2 lůžky. Tento apartmán má také saunu.

Stallyckan – ubytování pro 4 osoby, jedna dvoulůžková postel a dvě samostatná lůžka, kuchyňský kout, televize, sprchový kout s WC.

Brunnslyckan – ubytování pro 2 osoby, malá kuchyňka, sprchový kout s WC. Ubytování se nachází v druhém patře.

Lizzies hus – ubytování pro 4 osoby. Kuchyň, obývací místnost , koupelna, dvě ložnice. Dům se nachází 300 m od lodí.

Spjutsö – ubytování pro 4 osoby. Kuchyň, ložnice, obývací místnost, sprchový kout s WC.

Törnholmen – ubytování pro 5 osob. Kuchyň, ložnice, obývací místnost, sprchový kout s WC.

Rybáři mohou využít mrazící pult o objemu 250 l. 

 

Ubytování/týden: ( orientační ceny )

Ubytování

Počet osob

Cena

Magasinet

4

24 400,- Kč

Stallyckan

4

17 640,- Kč

Brunnslyckan

2

12 600,- Kč

Lizzies hus

4

23 400,- Kč

Spjutsö

4

19 990,- Kč

Törholmen

5

22 700,- Kč

Elektřina se saunou v chatě ( Maganiset ) se platí extra.

Povlečení/ručník: 150,- SEK/1 set

 

Ceník lodí/ týden:

4,3m, 4 HP: 7 600,- Kč

4,80m, 9,8 HP: 9 600,- Kč

Nástupní a konečný den je sobota !


Magasinet

   

 


Stallyckan

  


Brunnslyckan

    

Lizzies hus
    
   

Spjutsö
    
 

Törnholmen
   

Lodě
  

Kategorie: 

03 - Ronneby - Svalemåla (chaty 4-6 os.)

chaty pro  4 - 6 osob

Velmi dobře vybavené chaty různých velikostí stojí 300 metrů od brakických vod Baltského moře. Osada se nachází na jihu Švédska mezi městy Karlshamn a Ronneby, 15 km západně od Järnaviku. Je to ideální místo pro klidnou rybářskou i rodinnou dovolenou. Rybářský revír je v chráněné zátoce s mnoha ostrovy, lovit lze i na otevřeném moři. 2 km od chat jsou i pstruhové revíry na řece Bräkneån, povolenky je možno zakoupit u majitele. 
6 velkých nových chat pro 4-6 osob má rozlohu 45m², 300 m od moře. Vybavení chat tři ložnice - 2 v podkroví ( schody do ložnic strmé ) a 3 ložnice v přízemí, kompletně vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV, WC se sprcha. Pro větší pohodlí majitel doporučuje ubytovat 4-5 osob.
4 chaty pro 3-4 osoby, s rozlohou 35 m2, 300 m od moře. Vybavení chat dvě ložnice - 1 v přízemí s poschoďovou postelí a 1 s manželskou postelí v podkroví ( strmé schody do ložnice ). Kuchyň má kompletní výbavu, obývací pokoj s televizí, koupelna s toaletou a sprchou. Majitel doporučuje ubytovat max 3 dospělé osoby nebo rodinu s dětmi. Na jihozápadní straně chat jsou zastřešené terasy se zahradním nábytkem, grilem a výhledem na moře. 
Parkování aut je přímo u chat. 

V teplejších měsících lze pronajmout i romantickou samostatnou chatu č. 11 pro 4 (+2) osoby, která je 100 m od moře. Chata má 3 pokoje jeden s manželskou postelí a dva s poschoďovou postelí, kompletně vybavenou kuchyň, obývací místnost s TV , WC a sprcha. Krytá venkovní terasa se zahradním nábytkem, grilem.

Velmi dobré období pro rybolov je duben , květen, ale i září, říjen. Zjara přijíždí ke břehům a zátokám hejna sleďů a s nimi i velké množství trofejních štik a okounů. Abychom minimalizovali negativní dopad na stanoviště štiky, povolujeme pouze metodu Chyť a pusť. Všechny velké štiky by měly být vypuštěny zpět do vody. Pokud si chcete nechat štiku na jídlo, je striktně nastavena na jednu štiku na loď/den, když si od nás pronajmete loď. Mějte na paměti, že podle švédských zákonů je povoleno chovat pouze štiky mezi 40-75 cm. 

Na moři lze ulovit i platýze, tresku, mořského pstruha a lososa. Je možno využít zkušeností majitele, který ochotně ukáže aktuální rybářské revíry a zapůjčí mořské mapy. Lovit lze bez rybářského povolení. Losos je hájený od 15.9. - 31.12.

Ceník pro rok 2025 ubytování/ týden:

Typ chaty 

 

Počet osob

Vedl. sezóna

(1.4.-15.6.

1.9.-31.10.)

Hl. sezóna (16.6.-31.8.)

  Chaty č. 1 - 6

4-6

17 900,- Kč

22 720,- Kč

  Chaty č. 7 - 10

3

12 990,- Kč

16 530- Kč

  Chata č. 11 - samota 

6

24 510,- Kč

31 670,- Kč

Pobyty kratší něž týden cena na vyžádání !

Povlečení: 150,- SEK/set ( započítává se standardně do ceny )

Závěrečný úklid chaty 1-10: 85,- € , chata č. 11: 120,-€ ( započítává se standardně do ceny )

Vratná kauce: 55,- €/loď a 55,- €/chata

 

Ceník lodí:

4,1 - 4,4 m, 9,9 PS: 8 120,- Kč/týden ( vč. 12 litrů benzínu )

4x nové lodě Linder Sportsman 445 s motorem 15 PS, echolot, GPS: 15 170,- Kč/týden

 

Nástupní  a konečný den je sobota !


Kategorie: 
Video: 
Rybolov Svalemala

04A - Västervik - Gamleby (chaty 2-6 os.)

chaty pro 2, 3 a 4-6 osob
 

Výborný revír pro lov trofejních štik v brakických vodách. Do chráněné zátoky, kde se pěkný kemp nachází, přijíždějí lovit rybáři i z nedalekého a vyhlášeného Västerviku. Pobřeží je velmi členité s velkým množstvím zátok a ostrovů.

Kemp je zasazen do zalesněné stráně nad mořem. K dispozici jsou tři druhy chat.
Chata typ D má rozlohu 21m², tekoucí vodu a vytápění el. radiátory. 1 ložnici se dvěma patrovými postelemi, pokoj s kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, sporákem a pohovkou, koupelnu se sprchou a WC.
Chata typ E má rozlohu 28m² a je lépe vybavená. 1 ložnice s jednou patrovou postelí, obývací pokoj s patrovou postelí, kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, lednicí, dvouvařičem a rozkládací pohovkou, koupelnu se sprchou a WC.

Chata F má rozlohu 71m², 3 ložnice každá s vlastním WC a sprchou, kuchyň s mikrovlnkou, sporákem, ledničkou s mrazáčkem, terasu se zahradním nábytkem.

Chata H má rozlohu 32 m², 2 ložnice jedna s manželskou postelí a druhá s patrovou postelí, kuchyňský kout s mikrovlnkou, sporákem, ledničkou s mrazáčkem, prostorný obývák a koupelna. Terasa se zahradním nábytkem.
V kempu je malá prodejna se základními potravinami, písečná pláž, hřiště na volejbal, sauna, minigolf, servisní budova s kuchyní, pračkou. Lodě kotví u plovoucího mola, cca 50 - 200 m od chat. 
Nejlepší období pro lov štik je duben, květen, září, říjen. Loví se vláčením, na živou i mrtvou rybku a trollingem. Dále se loví losos, mořský pstruh, okoun, sleď, mořská jehlice, cejn a další. Není třeba žádného rybářského povolení.

 

Upozornění: je zaveden zákaz trolingu – lov z jedoucí lodě se spuštěným motorem. Povoleno je ponechání max. 4 štik/týden/osobu velikosti 45 – 85 cm. 

Orientační ceny pro období 1.3. – 17.6. a 12.8. – 21.10. :

Chaty

Osob

Cena za chatu na týden

Závěrečný úklid

Typ D

2

14 900,- Kč

1 000,- SEK

Typ E

4

22 500,- Kč

1 000,- SEK

Typ H

4

22 500,- Kč

1 000,- SEK

Typ F

6

32 900,- Kč

1 200,- SEK

 

 

 

 

Mimo rybářské sezóny (20.6. - 13.8.) ceny na vyžádání.

Motorová loď s motorem 15 HP: 18 990,- Kč/týden

Povlečení: 175,-SEK/lůžko.

Vratná kauce: 1500,- SEK nebo 200,-€

Internet: 20,- €/týden

Nástupní a konečný den je nedělě !


Kategorie: 

04B - Gamleby - Ekön (chaty 2-4 os.)

Chaty pro 2-4 osoby

NOVINKA !!!

Výborný revír pro lov trofejních štik a okounů v brakických vodách. Lovit lze z motorových lodí. Pobřeží je velmi členité s velkým množstvím zátok a ostrovů.

K dispozici jsou dva druhy chat a nové rekreační chaty.

Chata typ V má rozlohu 21m²  a je pro 2 osoby, jsou zde k dispozici dvě malé ložničky, obývací pokoj, kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, lednicí, dvouvařičem, koupelna se sprchou a WC. Malá terasa se zahradním nábytkem.
Chata typ U má rozlohu 26m² a je pro 4 osoby, jedna samostatná ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, sporákem, lednicí, koupelna se sprchou a WC. Terasa se zahradním nábytkem.
Chata Y má rozlohu 32m², 2 ložnice jedna s manželskou postelí a druhá s patrovou postelí, kuchyňský kout s mikrovlnkou, sporákem, ledničkou s mrazáčkem, prostorný obývák a koupelna. Terasa se zahradním nábytkem. Tato chata je vhodná i pro vozíčkáře.
V kempu je restaurace a bar, písečná pláž, dětské hřiště, minigolf, servisní budova s kuchyní, pračkou.

Nejlepší období pro lov štik je duben, květen, září, říjen. 

Orientační ceny za týden pro období 24.4. – 17.6. a 12.8. – 28.10. bez lodě

Chaty

Osob

Cena za chatu


Závěrečný úklid

Typ V

2

15 790,-Kč

800,- SEK

Typ U

4

22 690,-Kč

800,- SEK

Typ Y

4

22 500,-Kč

800,- SEK

Mimo rybářské sezóny (20.6. - 13.8.) ceny na vyžádání.

Motorová loď 15HP,4-T s GPS Garmin 620: 17 990,- Kč/týden

Povlečení: 175,-SEK/lůžko.

Vratná kauce: 2500,- SEK nebo 300,-€

 


Kategorie: 

05 - Fredros (chaty 2-4 os.)

chaty pro 2- 4 osoby

Asi 4 hodiny autem severně od Göteborgu se rozkládá malebný kraj Värmland, divoká krajina s nekonečnými lesy a čistými, na ryby bohatými jezery. Zde se nacházejí ubytování pro náročnější sportovní rybáře. Soukromý revír Fredros obsahuje cca 15 jezer, některé jsou specializované na lososovité ryby a je zde praktikována metoda „Chyť a pusť“ ( to znamená, že během svého pobytu nemůžete lovit více ryb, než můžete sníst ).

Tři komfortní dřevěné chaty Log Cabin o rozměrech 65 m² stojí u největšího jezera Stor-Treem. Mají dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a jedna s poschoďovou postelí), koupelna má sprchu a WC, útulný obytný prostor s krbem, satelitní TV a plně vybavenou kuchyň. Z terasy je nádherný pohled na jezero a můstek pro čluny. Dále nabízí od roku 2012 nové chatu  Lakeside Cabin č. 4,6,8 pro 4 osoby ( jedna patrová postel a dvě samostatná lůžka ), plně vybavená kuchyň, obytný prostor s krbem, sprcha a WC. 
V ceně jsou robustní, hliníkové, čluny Linder, dlouhé 4,40 m se čtyřtaktními úspornými a tichými motory (většinou 4 PS), které se dobře hodí pro přívlač.

Jsou vítány i celé rodiny, kemp nabízí pro děti nejrůznější možnosti k hraní. Vzhledem k mírnému zvlnění krajiny je okolí vhodné pro výlety na kole (lze vypůjčit na místě).

Hlavní lovenou rybou je štika ale také velcí okouni, pstruh. Rybářská licence platí asi pro všechna jezera. Větší část je osamocena, u některých si budete připadat, jako byste tu byli prvními  rybáři. Kromě těchto, můžete lovit i ryby lososovité. Nejlepší šance na úlovek pěkné štiky (až 15 kg) je na jaře a na podzim. Lovit je možno přívlačí woblerem, na třpytku, twister i na gumové a živé rybky.

Článek pro tuto destinaci najdete - Články C.A Fisherman

Snow mobile safari:

V rybářské a lovecké oblasti Fredros Gård je pro náročnější zákazníky připraven na zimní sezónu neobyčejný zážitek: safari na sněžných skútrech (120 PS, 160 km/hod.). 
Každému zákazníkovi bude zapůjčen sněžný skútr s veškerým vybavením. Profesionální průvodce pak zajistí vše ostatní, dle domluveného scénáře. Součástí tohoto dobrodružství, které lze individuálně naplánovat, může být rybolov na dírkách, lov zvěře, pobyt v loveckých srubech, grilování v přírodě…

Ceník 2025 ubytování vč. člunu, informace o rybaření+instruktáž,1x sada dřeva pro saunu, závěrečný úklid:

 

Chata

1.6.-31.8.

1.1.-31.5.

1.9.-31.12.

3x dům Log Cabin pro 4 osoby

37 130,- Kč

29 180,- Kč

3x dům Lakeside Cabin pro 4 osoby/č.4,6,8

 37 130,- Kč

29 180,- Kč

Povlečení/2x ručník: 200,-SEK/set ( v případě objednání se započítává do ceny )

 

Povolení na rybolov ( platba na místě ):

Rybářská povolenka: cca 150,- SEK/os.

+ rybářská licence jezera: cca 200,- SEK/os./týden

 

Extra motorová loď: 12 600,-Kč/týden

Loď  bez motoru: 6 300,- Kč/týden

Kánoe: 300,- SEK/den

Horské kolo: 200,-SEK/den

Vratná kauce: 500,- SEK

Není určen nástupní ani konečný den !


Chata Log cabin

   

   


Lake cabin č.8 

    

 


Kategorie: 

07 - Hökenäs (chata pro 4 os.)

chaty pro 4 - 5 osob

Pěkný rybářský revír s neopakovatelnou atmosférou, v typické severské přírodě najdete asi 100km západně od Karlstadu, 200km severně od Göteborgu, 70 metrů od členitého jezera Ostra Silen. Ubytování je ve srubu pro 4 - 5 osob postavených nad písečnou pláži 200m od domu majitele. V chatě je obývací pokoj, 2 ložnice, plně vybavená kuchyň s mikrovlnkou, sporákem, koupelna se sprchou a WC. Nejbližší obchod a restaurace je 20km v Bengtsfors nebo Aarjang. Majitel je vášnivý nimrod, rybářský průvodce a majitel velké trollingové lodě.
Rybolov: loví se zde štika, okoun, losos, pstruh. Denní limit ponechaných úlovků je 3 kusy na osobu, míra 50cm (mimo okouna). Doporučujeme trolling s majitelem chat.

 

Cena pro rok 2022/ srub pro 3 os./ týden: 18 600,- Kč

Přístýlka (4 a5 os.): 4 060,- Kč/os.

Hliníková loď s motorem/týden:

Délka 4 metry, motor 15PS-4T, echolot, držáky prutů, max 3 os. na lodi: 11 760,- Kč

Povolenka na osobu na týden: cca 300,-SEK (platba na místě )

Povlečení: 100,- SEK/1set

Závěrečný úklid: 600,- SEK ( na přání )

Vratná kauce: 1 000,- SEK ( platba na místě )

Trolling (6 hodin): cca 550,- €  ( 4 osoby)

Nástupní a konečný den je sobota !


Kategorie: 

08 - Amotfors - Hälle (chaty 4-6 os.)

chaty pro 4 - 6 osob

Vozem výborně přístupné rybářské chaty, ze silnice E6, leží u jezera Ränken, poblíž města Arvika. Nabízí rybaření ve dvou velkých a jednom menším jezeře, které jsou navzájem propojeny a tvoří rybářský revír o celkové délce 16 km. Jsou zde výborné podmínky pro celoroční rybolov štik, candátů, okounů, úhořů i lososů. Doporučujeme vyzkoušet i typický, severský, zimní rybolov na dírkách. Pro nerybařící nabízí výborné podmínky pro turistiku, houbaření, sběr lesních plodů, projížďku na kánoe, pobyt v netknuté severské přírodě, kde můžete potkat losa, bobra i vlka. Jen 30 min. autem je možno rybařit na pstruhovém revíru, povolenka – cca 50,-SEK/den.

Po pobřeží je celkem 8 pěkných chat pro 4 – 6 osob. Všechny mají vybavenou kuchyň, obývací pokoj s TV, koupelnu se sprchou a WC, vytápění. Při chladné noci užijete i krb, k dispozici je samozřejmě i sauna. Nově apartmán pro 6 os., 3 ložnice se samostatnými lůžky, kompletně vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV, koupelna se sprchou a WC. Apartmán je v druhém patře s velkou terasou s výhledem na jezero. Všechny chaty mají v ceně jednu motorovou loď 13“, 6 PS, další lze přiobjednat. V revíru je praktikován lov „Chyť a pusť“. Tolerováno je pouze ponechání poraněných ryb a k okamžité konzumaci. K dispozici je zdarma sauna u jezera, místo s ohništěm a udírnou ,indiánské týpí. Velkou výhodou je, že je místo blízko letiště Oslo.

Cena pro rok 2025 za chatu pro 4 osoby vč. 1 motorové lodě 13ft s motorem 6 PS:

Chata číslo

Počet osob

Počet ložnic

Hlavní sezóna

Vedl. sezóna

(20.9.-15.4.)

Č. 1

4

2

22 990,- Kč

19 200,- Kč

Č. 2

6

3

30 360,- Kč

24 990,- Kč

Č. 3

6

2

24 980,- Kč

22 620,- Kč

Č. 4

6

3

32 990,- Kč

26 520,- Kč

Č. 5

4

2

30 420,- Kč

25 350,- Kč

Č. 6

4

2

32 200,- Kč

26 780,- Kč

Č. 7

4+2

2 +chatička

32 200,- Kč

26 780,- Kč

Č. 8

4

2

27 700,- Kč

23 300,- Kč

Nový apartmán

6

3

31 990,- Kč

25 700,- Kč

Každá další osoba v chatě: 2 800,-Kč

Elektřina se platí extra:1,30 SEK/ 1 kWh

Ceník lodí/ týden:

Extra loď 13ft s motorem 6 PS: 7 560,- Kč
Extra loď 13ft s motorem 8 PS: 8 990,- Kč

Extra loď 13ft s motorem 9,8 PS: 9 570,- Kč

Extra loď 13ft s motorem 15-20 PS: 10 200,- Kč
Echolot: 1 980,- Kč

Povolení na rybolov ( platba na místě ):

Rybářská povolenka: 150,- SEK/os.

+ jezero Ränken: cca 200,- SEK/os./normální, cca 300,- SEK/os. trolling/týden
+ jezero Hugn: cca 200,- SEK/os./normální, cca 300,- SEK/os./trolling/týden

 

Nástupní a konečný den je sobota !


Chata č.1 a č.2

  


Chata č.3

   


Chata č.4

  


Chata č.5

   


Chata č.6

   


Chata č.7

   


Nový apartmán

     

     


Kategorie: 

09 - Kalix (chaty 4-6 os.)

chaty pro 4 - 6 osob

Pěkná chata na severu Botnického zálivu, 800 m od pobřeží, ve vesnici Palange, mezi městy Tore a Kalix, cca 50 km od finských hranic.

Vybavení domu: 2 ložnice, kuchyňská linka, sporák, chladnička, mrazák, myčka, sprcha, WC, sklep, terasa, topení je elektrické a kamny, dům může sloužit i k zimnímu pobytu. K dispozici jsou 2 jízdní kola, je zde velmi dobrý terén na cykloturistiku a houbaření.

Rybolov je možný v lososí řece Kalixalven i okolních jezerech, a to na přívlač, plavanou i položenou. Loví se zde celoročně losos, pstruh, okoun, štika, bílá ryba. Rybolov je možný bez povolenky, cca 1 km nad most v Kalix a ve dvou jezerech v okolí. Dále v brakické vodě Botnického zálivu, kde je možnost zapůjčení motorových lodí.

Cena za chatu na týden: 14 000,- Kč

 

 

Kategorie: 

10 - Gauto (chaty 2-6 os.)

chaty pro 2, 4 - 6 osob

Pro muškaře Super !

Špičkový rybářský kemp v pustinách švédského Laponska, je určen především pro vyznavače muškování a přívlače. Najdete ho v horách blízko norských hranic, východně od města Mo i Rana. Jeho kvality dokazují svojí častou přítomností muškařské „repre – týmy“ Itálie, Švédska, Norska… Představen byl i v pořadu pro rybáře na TV stanici Discovery.
Chaty pro 2, 4 nebo 6 osob jsou postaveny na břehu jezera, poblíž peřejí i přístavu lodí. V chatách jsou plně vybavené kuchyně, obývací pokoj s TV, ložnice, koupelna s WC a sprchou. Sauna je za poplatek. Velmi atraktivní jsou chaty č. 14 a 15, přímo na břehu jezera.
Rybářský revír zahrnuje nespočet jezer a úseků řek v okolních horách, kam Vás na objednávku dopraví majitel vlastním letadlem. Na bližší lze dojít i pěšky. Dává záruku, že na místě budete sami. Na některých horských jezerech jsou nachystány i čluny. Pokud toužíte po dobrodružství, můžete v horách strávit i více dnů pod vlastním stanem, záleží jen na Vás. Pravou severskou zimu můžete zažít při lovu na dírkách i při jízdě na sněžném skútru. 
Zapůjčit lze motorové lodě na velkém jezeře u chat. Nástrahy lze zakoupit v recepci u majitele, který rád poradí, jak na ně. Zde lze zapůjčit i výbavu na rybolov.
Loví se především pstruh forma potoční a jezerní. Povolení platí i na lov v národním parku Pieljekaise. Voda s pěknými štikami je vzdálena cca půl hodiny autem. Letiště v Arjeplog cca 160 km. Tradiční stravování v restauraci v kempu, kde ochutnáte i místní speciality za dobré ceny.

Ceny pro rok 2017 ubytování na týden:

Chata číslo

Typ chaty

1 -14., 17-52.  týden

15.–16. týden

2,9,10,11,13

4 lůžka, sprcha, WC

16 960,- Kč

20 800,- Kč

1,12,14,15

5-6 lůžek,sprcha, WC

20 800,- Kč

25 280,-Kč

8, Röda Stugan

6 lůžek, sprcha, WC

21 120,- Kč

25 600,- Kč

3, 5

8 lůžek, sprcha, WC

51 200,- Kč

57 600,- Kč

Kratší pobyty než týden cena na vyžádání v naší CA !

Loď/kanoe: 580,-Kč/den, 3 050,-Kč/týden
Úklid vlastní nebo: 900,- SEK

Povlečení: 160,- SEK
Snídaně: 100,- SEK
Sauna: 150,- SEK/hod
Sněžný skútr: 1 700- 2 400,- SEK/1 den

Orientační cena povolenky: 50,-SEK/osoba/den ( podle úseku lokality ).



Kategorie: