985 Soroya/Breivikbotn (chaty 4-6 os.)

 6 chat pro 4 osoby, 1 chata pro 6 osob, 1 chata pro 6-8 osob

Ukázkové video z "jarního" rybolovu 2012

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 20 kg filet !

Nové, super !

Jako novinku jsme pro Vás připravili asi nejlepší místo v Evropě pro lov trofejních tresek obecných a halibutů. Vesnici Breivikbotn, kam přejedete i s vozem trajektem (Oksfjord – Hasvik) najdete ve stejnojmenném zálivu na jihozápadě ostrova. Obrovskou výhodou místa je majitel, který je zároveň průvodce a rybář, informuje hosty o aktuálních možnostech rybolovu, mluví anglicky, německy, polsky a rusky. Další výhodou je krytá poloha před větrem.

Rybářský kemp na Soroyi postavený jako 1. v roce 1999.

Nachází se v Breivikbotn a nabízí 5 chat postavených přímo u mola s loděmi. Jsou vybaveny malou kuchyňkou s lednicí, el. troubou, toustovačem a kávovarem. V koupelně je sprcha a WC. 2 ložnice se 4 lůžky každá (2 poschoďové postele) a možností extra spaní pro 2 osoby v patře. Majitelem však doporučováno jen pro 3 – 4 osoby k zajištění žádaného dovolenkového pohodlí. Dále je k dispozicii chata pro 6 osob, která je nově postavená a má 3 ložnice se 2 samostatnými lůžky a kompletně vybavenou kuchyň. Nově Captain House pro 6-8 osob má tři ložnice, kompletně vybavenou kuchyň. Bezdrátové připojení na internet WIFI v ceně.

Každá chata má DVD přehrávač a samostatný mrazák na úlovky s kapacitou 350 litrů. Gril a udírna v blízkosti chaty zdarma. Ke každé chatě je pronajímána Kvaerno 19ft aluminiová loď s 50 PS Honda 4takt. motorem, luxusní plotter/ sonar, Humminbird 858 (s českými instrukcemi) a velkou obrazovkou s Navionic Platinum charts, každá loď má VHF radio pro komunikaci, Vivtek gafy a harpuny na úlovky. Filetárna přímo na molu – uvnitř i venku (podle počasí). Na všechny lodě bude nově nainstalován záchranný systém: SPOT Satellite GPS Messenger s SOS tlačítkem k určení polohy lodě. K dispozici nová loď Fisher 24ft, 140 PS - 4T, kabina echolot, GPS. NOVĚ k dispozici mrazící místnost.

Obchod, benzina a banka cca 200 m od kempu. Obchod s rybářským vybavením nabízí majitel přímo u mola s loděmi.

Každá chata má k dispozici 1 saunu v ceně (v úterý, nebo ve čtvrtek).

Na místě se platí vratná kauce na lodě – 2000 NOK. Lodě jsou půjčovány s plnou nádrží a tak musí být i vráceny. Hosté si musí čistit lodě sami. Závěrečný úklid chat je v ceně – předpokládán hrubý úklid a čistou kuchyň vč. umytého nádobí.

Breivikbotn je známý jako nejlepší rybářské místo pro lov "skrei" (velké arktické tresky obecné) neboť je chráněný před větry. Možnost rybolovu na jednom z 600 jezer na Soroy. Nejbližší je cca 20 min. pěšky. Loví se pstruh a siven arktický.

Sezóna: 1.3. – 1.10. 

Ceník pro rok 2019:

V ceně ubytování/týden daný počet lodí, gaf, harpuna, sauna, povlečení, závěr. úklid, internet:

Ubytování

Počet

dní

Loď

Cena

 

Chata pro 4 os.

7

1x 19ft, 50PS-4T, echolot, GPS

54 990,- Kč

Chata pro 4 os.

7

1x 24ft, 140PS-4T, echolot, GPS

68 750,- Kč

Dům pro 6 os.

7

2x 19ft, 50PS-4T, echolot, GPS

105 300,- Kč

Captain house pro 6 os.

7

2x 19ft, 50PS-4T, echolot, GPS

105 300,- Kč

7 a 8 os. Captain house

7

-

9 150,- Kč

K zapůjčení:

Kvalitní rybářské vybavení (Greys Siege pruty s  Avet Mxl reel se 40 lbs Tuff šňůrou) - 700 NOK/týden

Výborné plovoucí obleky (Mullion) - 600 NOK/ týden

Průvodce na moře: 2 000,- NOK/7-8 hod.

Plovoucí vesty zdarma. 

 

Nástupní den je pátek nebo sobota !


Ubytování chaty

        


Captain house

      

   


Lodě

    

       


Filetárna a půjčovna 

     

 


Kategorie: 

986 Soroya/Sorvaer (apt. pro 4-6 os.)

2x apartmán pro 6 osob                                          Slovenský správce

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 20 kg filet

Soroya je jedno z nejlepších míst na mořský rybolov. Okolní moře je velmi bohaté na trofejní treseky obecné, tmavé, jednoskvrnité, vlkouše a především na halibuty. Nejvhodnějším obdobím pro rybolov jsou měsíce duben, květen, červen a srpen. Vesnice Sorvaer, kde najdete tuto chatu, se nachází na západním cípu ostrova.

Ubytování je v rekonsruované chatě se dvěma apartmány pro 6 osob. Každý má samostatný vstup z venku, samostatnou místnost s úložným prostorem a mrazícím boxem 350 L, dvě ložnice ( jednu dvoulůžkovou a jednu čtyřlůžkovou s patrovými postelemi ), koupelnu se sprchovým koutem, WC a infra saunou, kompletně vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnkou, kávovarem, myčkou, ledničkou a pekárnou na chleba, obývací místnost s pohovkou, TV, DVD a WiFi internetem v ceně. Veškeré vybavení je nové. Velkou výhodou je slovenský správce.

Lodě kotví u vlastního mola, cca 2 km od chaty. Benzín do lodí si kupují návštěvníci v blízké benzínové stanici, platba kartou.
U chaty je k dispozici krytá filetárna. Ryby lze převést od lodí přívěsným vozíkem.
Možnost transportu z letiště v Hasviku v ceně.

Ceny pro rok 2019/ubytování v apartmánu pro daný počet osob, sauna, povlečení závěrečný úklid/týden:

Pro 4 osoby: 23 100,- Kč

Pro 5 osob: 28 880,- Kč

Pro 6 osob: 34 650,- Kč

 

Lodě:

Loď 5,5 m, 60PS, echolot,GPS: 17 400,- Kč/týden

Loď 6,5 m, 90PS, echolot,GPS: 19 250,- Kč/týden

Vratná kauce: 200,- €/apartmánu a lodě

Není určen nástupní ani konečný den.


Ubytování

    

    

 


Lodě

   


Filetárna

   


Kategorie: