6 chat pro 4 osoby, 1 chata pro 6 osob, 1 chata pro 6-8 osob

Ukázkové video z "jarního" rybolovu 2012

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet !

Nové, super !

Jako novinku jsme pro Vás připravili asi nejlepší místo v Evropě pro lov trofejních tresek obecných a halibutů. Vesnici Breivikbotn, kam přejedete i s vozem trajektem (Oksfjord – Hasvik) najdete ve stejnojmenném zálivu na jihozápadě ostrova. Obrovskou výhodou místa je majitel, který je zároveň průvodce a rybář, informuje hosty o aktuálních možnostech rybolovu, mluví anglicky, německy, polsky a rusky. Další výhodou je krytá poloha před větrem.

Rybářský kemp na Soroyi postavený jako 1. v roce 1999.

Nachází se v Breivikbotn a nabízí 5 chat postavených přímo u mola s loděmi. Jsou vybaveny malou kuchyňkou s lednicí, el. troubou, toustovačem a kávovarem. V koupelně je sprcha a WC. 2 ložnice se 4 lůžky každá (2 poschoďové postele) a možností extra spaní pro 2 osoby v patře. Majitelem však doporučováno jen pro 3 – 4 osoby k zajištění žádaného dovolenkového pohodlí. Dále je k dispozicii chata pro 6 osob, která je nově postavená a má 3 ložnice se 2 samostatnými lůžky a kompletně vybavenou kuchyň. Nově Captain House pro 6-8 osob má tři ložnice, kompletně vybavenou kuchyň. Bezdrátové připojení na internet WIFI v ceně.

Každá chata má DVD přehrávač a samostatný mrazák na úlovky s kapacitou 350 litrů. Gril a udírna v blízkosti chaty zdarma. Ke každé chatě je pronajímána Kvaerno 19ft aluminiová loď s 60 PS Honda 4takt. motorem, luxusní plotter/ sonar, Humminbird 858 (s českými instrukcemi) a velkou obrazovkou s Navionic Platinum charts, každá loď má VHF radio pro komunikaci, Vivtek gafy a harpuny na úlovky. Filetárna přímo na molu – uvnitř i venku (podle počasí). Na všechny lodě bude nově nainstalován záchranný systém: SPOT Satellite GPS Messenger s SOS tlačítkem k určení polohy lodě. K dispozici nová loď Fisher 24ft, 140 PS - 4T, kabina echolot, GPS. NOVĚ k dispozici mrazící místnost.

Obchod, benzina a banka cca 200 m od kempu. Obchod s rybářským vybavením nabízí majitel přímo u mola s loděmi.

Každá chata má k dispozici 1x saunu v ceně (čtvrtek dvě hodiny).

Na místě se platí vratná kauce na lodě – 2000 NOK. Lodě jsou půjčovány s plnou nádrží a tak musí být i vráceny. Hosté si musí čistit lodě sami. Závěrečný úklid chat je v ceně – předpokládán hrubý úklid a čistou kuchyň vč. umytého nádobí.

Breivikbotn je známý jako nejlepší rybářské místo pro lov "skrei" (velké arktické tresky obecné) neboť je chráněný před větry. Možnost rybolovu na jednom z 600 jezer na Soroy. Nejbližší je cca 20 min. pěšky. Loví se pstruh a siven arktický.

Sezóna: 1.3. – 31.8. 

V ceně pro rok 2024 ubytování, daný počet lodí, gaf, harpuna, sauna, povlečení, závěr. úklid, internet/týden:

Ubytování

Počet

dní

Loď

Cena

 

Chata pro 4 os.

7

1x 19ft, 60PS-4T, echolot, GPS

57 900,- Kč

Chata pro 4 os.

7

1x 24ft, 140PS-4T, echolot, GPS

73 800,- Kč

Dům pro 6 os.

7

2x 19ft, 60PS-4T, echolot, GPS

110 500,- Kč

Captain house pro 6 os.

7

2x 23ft, 115PS-4T, echolot, GPS

129 700,- Kč

7 a 8 os. Captain house

7

-

8 990,- Kč

 K zapůjčení:

Kvalitní rybářské vybavení (Greys Siege pruty s  Avet Mxl reel se 40 lbs Tuff šňůrou) - 800 NOK/týden

Výborné plovoucí obleky (Mullion) - 700 NOK/ týden

Průvodce na moře: 300-500,- €/max 4- 10 hod.

Plovoucí vesty zdarma.

Nástupní den je pátek nebo sobota !


Ubytování chaty

   

    

 


Captain house

      

   


Lodě

    

       


Filetárna a půjčovna 

     

 


Komentáře

No Avatar
Lumír Zima (neověřeno) on St, 03/08/2011 - 10:01
Dobrý den, pro rychlou orientaci přiložte k obrázkové příloze mapu.   Zima  

No Avatar
fisherman on St, 03/08/2011 - 11:41
mapa již vložena....:o)

No Avatar
Laďa (neověřeno) on Út, 17/06/2014 - 15:13
Přístav, lodě a filetárna - paráda. Chatky pro 4 dost na těsno, ale lze si zvyknout (většinu času trávíte na vodě). Majitel ovšem není velkou výhodou, ale spíše VELKOU NEVÝHODOU!!! Po příjezdu od nás dostal láhev na uvítanou, neřekl ani bů. Rychle do lodi, ukázal vrtuli na motoru a loď a sdělil takto to vrátíte. Ukázal filetárnu a hlavně v ní poškozené dvě vrtule pak rychle do chaty, vybrat zálohu 300,-eur a bylo hotovo. Když jsem mu řekl, že jsme tu poprvé jestli by poradil místa kde ryby právě berou suše sdělil, máte bějaký body v sonaru, nazdar! Za to když přijeli Litevci nebo Rusové to bylo uctivé hodinové vítaní, všechny informace dopodrobna atd... Střídali jsme tam jedny Čechy a ti tam pěkně vyhořeli a na majitele si také strašně stěžovali a nějací Češi co střídali pro změnu oni si také stěžovali. Naštěstí jsme dobře jazykově vybaveni jak angličtinou tak ruštinou domluvili jsme se dvou dnech co jsme nechytli skoro nic vedle s Litevcema, kteří vozili mraky velkých ryb (protože měli info od Dariuse), jestli můžeme jet s nima. Nebyl problém tak jsme konečně začali chytat. Po dvou dnech jsme jeli na obvyklé místo - bez ryby, bez člunu od nás. Večer přijeli s plnýma loděma a otázkou proč jsme také nejeli na to místo k Hasviku. Proč asi? protože nás večer před tím nenavštívil majitel a neřekl, že tam jsou ryby tak jako se stavil k Litevcům a Rusům. Takže doporučuji pouze pokud nejste z Česka. Každý můj dotaz na cokoliv mi přišel, že ho velmi obtěžuje. Den před odjezdem jsem se ho ptal na odjezd trajektu jestli opravdu jede ten co jsem našel na webu. Řekl, že ne, že až o hodinu a 10min později a světe div, jeli jsme raději dříve a on jel, přijde mi opravdu divné aby to nevěděl. Nechápu majitele, platím stejně jako Rus nebo Litevec. Tak ať pan majitel uvede - nestojím o české rybáře!!! Je to škoda, protože s panem Dvořákem (fi Fisherman) spokojenost. Rychlé odpovědi, detailní informace atd.

No Avatar
fisherman on Pá, 20/06/2014 - 14:28
Komentář od majitele lokality:Every group is treated the same. I have changing day for all the cabins and boats at one day. Everyone whants to get the boat and the place to live at once upon arival. So for everyone i give safety papers to sign and check and then we go threw standart instructional procedure. I explain for everyone about fish cleaning rules/place about harbor rules about boat parking, show where the petrol station is and show for captain of EACH boat separately how to use boat electronic devices and radio and i show also for every captain 2-3 waypoints on the plotter where we were catching fish last days.After instructions i always ask "do you have any questions ? " if answer is "No" then i say "if you have some you know where to find me" and thats it i go to next group because i have 9 boats to instruct same day. After each day of fishing i ask how was the fishing and maybe you have some questions, if people dont ask i dont know what they mind. And if one boat catch fish another not catch fishing on the same spot then i cannot go there and put fish into the boat. Please ask why they dont write that we have check in from 14.00 and they got cabin and boat 11.00. They got it earlier and said they are not first time in Norway so i think they can ask what they want to know. I have 90% returning customers and only because of quality of my services. Sorry for people feeling like that but think its misunderstanding- people must say what they want to know and what they need so then i will definetly help them. Also problem with your groups- they speek totaly no international languages and when i ask something in english russian or german they tell me nothing and i dont know your language.  Mvh Darius

No Avatar
Laďa (neověřeno) on St, 06/08/2014 - 20:26
Evidentně si nás Darius plete s jinou skupinou. Nedostali jsme loď ani se neubytovali v 11:00, ale kolem 16:00. Ani jsme nemohli když jsme jeli ve 13:00 trajektem Oksfjord - Soroya. Navíc, já umím dobře anglicky. Používám angličtinu téměř denně při svém povolání při jednáních se zahraničními klienty. Nemá smysl se tu dohadovat. Za tím co jsem napsal si stojím. A tyto postřehy měli i Češi co jsme střídali (mimochodem s těma si nás asi plete) a i jiní Češi, se kterými jsem v kontaktu na diskuzním fóru, které se zaměřuje na rybolov v Norsku. Ale neznamená to, že jsem zanevřel na Fishermana. Pokud pojedu ještě někdy někam jinam na ryby než na Soroya, rád využiji jejich služeb. Vždy vše rychle zodpoví a zařídí... Za mě Fisherman 1* a doporučuji.

Stránky

e-shop

Poslední komentáře

Facebook