Senja/Mefjord

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Slovenský správce!

Mefjord najdete na severozápadě poloostrova Senja, západně od města Tromso. Místo je kryto před větry ve fjordu, ze kterého je to jen kousek na otevřené moře. Rybářský kemp nabízí ubytování v perfektně vybavených chatách, samostatných domech i apartmánech pro různě velké skupiny. Není možný pobyt s domácími mazlíčky.

Treska přijíždí z Barentsova moře těsně okolo ústí fjordu, a to zajišťuje fantastický rybolov po celý rok v okolí Mefjordu. Především v období od března do května. Mnoho výborných oblastí rybolovu je v okruhu do 20 km od přístaviště. K tomu Vám budou k dispozici hliníkové lodě Kvaerno 19ft s motory 50 hp, které jsou vybaveny GPS mořskou mapou, echolotem a bezpečnostním vyhledávacím systémem AIS, vesty a gaf. Majitelé nabízí i rybolov na velké luxusní lodi 36 ft s průvodcem pro max. 12 osob.

Treska obecná, tmavá, jednoskvrnná, mník a vlkouš jsou nejčastějšími druhy v oblasti. Halibut je v posledních letech velmi často loven. To je s největší pravděpodobností díky skutečnosti, že ve fjordech byly v minulých letech zakázány plavidla lovící krevety a populace halibuta se nechala růst. Loví se zda skoro každý den. Na místech jako jako Askebåen a Vesterbåen se loví velmi často a to na hloubkách 20 - 30 m. 

Cabins (2-4 osoby )

Chaty mají obývací pokoj s kabelovou televizí ,  plně vybavenou kuchyň, koupelnu s WC, jednu ložnici pro dvě osoby a půdní vestavbu pro dvě osoby. K dispozici je i malá teras s výhledem na moře.

Ellionor Stua ( 6 osob )

Nový apartmán s prostorným obývacím pokojem s kabelovou televizí, jídelnou, plně vybavenou kuchyní a koupelna s WC. K dispozici je 1x dvoulůžkový pokoj a 4x jednolůžkové pokoje, dále terasa kde si můžete vychutnat krásný výhled na moře a hory.

Northern Lights Apartment ( 7 osob )

Velmi pohodlné a moderní apartmány mají k dispozici velký obývací pokoj s kabelovou televizí, plně vybavenou kuchyň, 3x jednolůžkové ložnice, 2 x dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny s WC. Výhled z terasy na moře.

Solveig-Stua a  Ragna Stua ( 8 osob )

Dvoupatrový dům, který má dva apartmány pro 8 osob. Každý apartmán má k dispozici obývací pokoj s kabelovou televizí, plně vybavenou kuchyň,  1x ložnice patrové postele, 3x dvojlůžkové pokoje a 1x jednolůžkový pokoj, 2x koupelnu s WC a verandu.

Dům Solbu

Solbu je velký dům až pro 8 osob. Umístěný na úpatí hor a jen přes silnici k fjordu. Dům je prostorný a má 4 ložnice ( 2 s manželskou postelí a 2 s oddělenými postelemi). K dispozici je prostorný obývací pokoj a jídelna, dvě plně funkční kuchyně a tři koupelny. Solbu se nachází jen 3 minuty chůze od hlavní budovy Mefjordu Brygge a asi 4 minuty od rybářských mol. Má parkoviště, zahradu s venkovním prostředím a prostornou terasu, kde si můžete užít krásy okolní přírody. 

Ole-Wang Garden ( 2x apartmán pro 4 osoby )

Velký dům, který má dva apartmán pro 4 osoby a mohou být odděleny nebo každý zvlášť. Každý apartmán má obývací pokoj s kabelovou televizí, plně vybavenou kuchyň, 4x jednolůžkovou ložnici, koupelnu s WC.

Ingebjorg Stua ( 4-6 osob )

Ingebjørg-Stua je moderní apartmán. Obsahuje 2 jednolůžkové a 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kabelovou TV a bezdrátovým internetem, plně vybavenou kuchyň, koupelnu s WC.

Torleif Stua ( 5 osob )

Apartmán se nachází v druhém patře. Má k dispozici obývací pokoj s kabelovou televizí, plně vybavenou kuchyň, 1x jednolůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, koupelna s WC.

Využít můžete místnost na filetování ryb, chatku na grilování, saunu, venkovní horkou lázeň nebo se občerstvit v restauraci. 

Majitel nabízí transport z letiště Evenes/Narvik a Tromso.

Ceník pro rok 2024/ubytování, povlečení,ručník, závěrečný úklid, internet /týden:

Ubytování

Počet os.

1.6.-30.9.

1.10.-31.5.

Small cabin

2

30 340,- Kč

24 990,- Kč

Cabin ( 1 ložnice + loft pro 2 os. )

2-4

45 360,- Kč

39 270,- Kč

Torleif Stua

5

48 990,- Kč

40 990,- Kč

Ellinor, Kristine, Ingebjorg Stua

6

49 990,- Kč

43 840,- Kč

Northern Lights Apartment

7

72 990,- Kč

60 990,- Kč

Solveig-Stua , Ragna Stua, Solbu

8

66 150,- Kč

57 990,- Kč

Ole-Wang Garden

4

45 360,- Kč

39 270,- Kč

Ole-Wang Garden

8

66 150,- Kč

57 990,- Kč

Speciální nabídka : dva dny dovolené navíc za cenu 7 dní ( př. 9=7, 10=8 dní ) v měsících duben,září.

 

Loď:

Kvaerno 19ft,50hp, echolot, GPS: 25 480, Kč/týden

 

Plovoucí oblek: 900,- NOK/týden

Prut: 1 365,- NOK/týden

 

Transfer z letiště:

Tromso 1 500,- NOK/osoba ( min. 4 osoby )

Evenes 1 500,- NOK/osoba ( min. 4 osoby )

Bardufoss 1 000,- NOK/osoba ( min. 4 osoby )

 

Není určen nástupní ani konečný den ! 


Rozmístění ubytování

 


Cabins

       

 


Ellinor Stua

       

   


Northern Lights Apartment

       

   


Solveig Stua, Solbu a Ragna Stua

       

 


Ole Wang Garden

       


Ingebjorg Stua

       

       


Torleif Stua

       

 


Dům Solbu

 


Loď

     


Filetovací místnost

e-shop

Poslední komentáře

Facebook