NOVÉ !!! 

1 chata pro 7 osob a dům v přístavu 4-8 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 20 kg filet

Toto skvělé místo pro lov na moři se nachází na severozápadní straně ostova Austvagoya. Je výborných výchozím bodem pro pozorování polární záře v zimě a půlnočního slunce v létě. Rybářská vesnice Laukvika se nachází v otevřené krajině. Díky své blízkosti oceánu je Laukvika přes několik generací jedním z nejdůležitějších rybářských vesnic na souostroví Lofoty. Prostředkem ke svělému rybolovu jsou výborné lodě Dolmoy a Qien. Dolmoy má kabinu, kam se můžete schovat při přejezdech nebo nepřízni počasí. Lodě mají echolot s GPS mořskou mapou. 

Rybářská sezóna začíná v podstatě koncem února tzv. Skrei fishing. V této době připlouvají velká hejna tresky obecné. Je to nejlepší období, kdy je i velká šance ulovit trofejní kusy. Výborná sezóna pro lov bojovné tresky tmavé začíná od června a pokračuje mnohdy až do konce září. Dále se loví vlkouš, treska jednoskvrnná, halibut, mník.

Chata: Chata se nachází 2 km od mola s výhledem na moře. Nabízí ubytování pro 7 osob, 2 ložnice ( patrové postele ), podkroví se spaním na matracích pro 2 osoby. Plně vybavená kuchyň sporák, lednička, mikrovlnná trouba, mrazák 250 l, myčka nádobí. Obývací místnost se sedací soupravou, krbem, satelitní TV a rádiem. Koupelna se sprchou a WC, pračka. Venkovní terasa s grilem. Připojení na internet za poplatek 75,- NOK/týden. Obchod je 2 km, jezera 6 km.

Marina dům: Dům se nachází přimo u moře. Nabízí ubytování pro 4-8 osob, 2 ložnice se dvěmi lůžky a 1 ložnice se dvěmi lůžky a patrovou postelí. Obývací pokoj se sedací soupravou, satelitní TV a rádio. Plně vybavenou kuchyň sporák, lednička, mikrovlnná trouba, mrazák 250 l a 400 l, myčka nádobí, kávovar a pračka. Koupelna se sprchou a WC. Další místnost s WC, umyvadlo, pračka. Terasa s výhledem na moře, zákaz kouření. Na filetování je k dispozici stůl se střechou. Připojení na internet za poplatek 75,- NOK/týden. Obchod je 500m, jezera 5 km.

Ceník pro rok 2019 ubytování vč. elektřiny, povlečení/týden:

Chata

Počet osob

Cena

Ubytování

7

24 230,- Kč

 

 

 

Ceník pro rok 2019 ubytování vč. elektřiny, povlečení/týden:

Marina house

Cena

Ubytování pro 4 os.

26 790,- Kč

Ubytování pro 5-6 os.

34 200,- Kč

Ubytování pro 7-8 os.

45 200,- Kč

Vratná kauce: 2 000,- NOK/dům

Závěrečný úklid: 1 000,- NOK ( standardně se platí na místě )

 

Ceník lodí:

2x Qien 17ft, 40PS, echolot, GPS: 17 040,- Kč/týden

2x Dolmoy 23ft,100PS, kabina, echolot, GPS: 25 080,- Kč/týden

Vratná kauce: 2 000,- NOK/loď

Internet: 79,- NOK/týden

 

Není určen nástupní ani konečný den !


Chata

    

  


Marina dům

    

   

   


Lodě

    

   


Video: