chaty pro 2- 4 osoby

 

Asi 4 hodiny autem severně od Göteborgu se rozkládá malebný kraj Värmland, divoká krajina s nekonečnými lesy a čistými, na ryby bohatými jezery. Zde se nacházejí ubytování pro náročnější sportovní rybáře. Soukromý revír Fredros obsahuje cca 15 jezer, některé jsou specializované na lososovité ryby a je zde praktikována metoda „Chyť a pusť“ ( to znamená, že během svého pobytu nemůžete lovit více ryb, než můžete sníst ).
Tři komfortní dřevěné chaty Log Cabin o rozměrech 65 m² stojí u největšího jezera Stor-Treem. Mají dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a jedna s poschoďovou postelí), koupelna má sprchu a WC, útulný obytný prostor s krbem, satelitní TV a plně vybavenou kuchyň. Z terasy je nádherný pohled na jezero a můstek pro čluny. Dále nabízí od roku 2012 nové chatu  Lakeside Cabin č. 4,6,8 pro 4 osoby ( jedna patrová postel a dvě samostatná lůžka ), plně vybavená kuchyň, obytný prostor s krbem, sprcha a WC. 
V ceně jsou robustní, hliníkové, čluny Linder, dlouhé 4,40 m se čtyřtaktními úspornými a tichými motory (většinou 4 PS), které se dobře hodí pro přívlač.

Jsou vítány i celé rodiny, kemp nabízí pro děti nejrůznější možnosti k hraní. Vzhledem k mírnému zvlnění krajiny je okolí vhodné pro výlety na kole (lze vypůjčit na místě).

Hlavní lovenou rybou je štika ale také velcí okouni, pstruh. Rybářská licence platí asi pro všechna jezera. Větší část je osamocena, u některých si budete připadat, jako byste tu byli prvními  rybáři. Kromě těchto, můžete lovit i ryby lososovité. Nejlepší šance na úlovek pěkné štiky (až 15 kg) je na jaře a na podzim. Lovit je možno přívlačí woblerem, na třpytku, twister i na gumové a živé rybky.

Článek pro tuto destinaci najdete - Články C.A Fisherman

Snow mobile safari:

V rybářské a lovecké oblasti Fredros Gård je pro náročnější zákazníky připraven na zimní sezónu neobyčejný zážitek: safari na sněžných skútrech (120 PS, 160 km/hod.). 
Každému zákazníkovi bude zapůjčen sněžný skútr s veškerým vybavením. Profesionální průvodce pak zajistí vše ostatní, dle domluveného scénáře. Součástí tohoto dobrodružství, které lze individuálně naplánovat, může být rybolov na dírkách, lov zvěře, pobyt v loveckých srubech, grilování v přírodě…

Orientační cena ubytování vč. člunu, informace o rybaření+instruktáž,

1x sada dřeva pro saunu, závěrečný úklid:

 

Chata

1.6.-31.8.

1.1.-31.5.

1.9.-31.12.

3x dům Log Cabin pro 4 osoby

36 470,- Kč

28 970,- Kč

3x dům Lakeside Cabin pro 4 osoby/č.4,6,8

 36 470,- Kč

28 970,- Kč

 

Povlečení/2x ručník: 150,-SEK/set

 

Povolení na rybolov ( platba na místě ):

Rybářská povolenka: cca 150,- SEK/os.

+ rybářská licence jezera: cca 200,- SEK/os./týden

 

Extra motorová loď: 9 990,-Kč/týden

Loď  bez motoru: 5 990,- Kč/týden

Kánoe: 250,- SEK/den

Horské kolo: 175,-SEK/den

Není určen nástupní ani konečný den !


Chata Log cabin

   

   


Lake cabin č.8 

    

 


e-shop

Poslední komentáře

Facebook