Číslo: 710

chata pro 6 osob                                                                                                                       Zlevněno !!

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 20 kg filet

Klidná a málo osídlená oblast Flatanger, západně od Namsos, nabízí dovolenou daleko od lidí. Velmi členité dno s množstvím podmořských hor v blízkém okolí chaty, je předpokladem k výbornému rybolovu, jak ve fjordu i na otevřeném moři mezi mnoha ostrovy. Nově zrekonstruovaná chata (dokončená v r. 2003) o rozloze 60 m2 je postavená na farmě Vik Midtre 14 km od centra Lauvsnes, 50 m od Vikfiordu a 100 m od jezera Vik, které je výbornou lokalitou pro lov pstruhů. V chatě jsou 3 ložnice s 6-ti postelemi, kompletně vybavený obývací pokoj se satelitní TV, kuchyň se sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnkou, kávovarem, toustovačem a samostatným mrazákem. Koupelna a WC s podlahovým vytápěním, balkon a terasa se zahradním nábytkem, pračka, sušička, a venkovní posezení s grilem. Vytápění je elektrické a krbem. Rybáři mohou využít samostatný 400 l  mrazák. K dispozici je i připojení na internet.

V přístavu umístěném cca 500 m od chaty jsou k dispozici 2 motor. lodě s echolotem a krytá filetárna s možností uložení rybářského nářadí. 

Cena pro rok 2018 za chatu vč. lodě 19“, 50 PS, echolot, GPS, povlečení: 38 750,- Kč/týden

 

Extra loď/týden:

1x hliníková loď, 19“, 50 PS, echolot, GPS: 17 050,- Kč

Vratná kauce na loď: 2 500,- NOK - platba na místě

Závěrečný úklid: 800,- NOK/apartmán (standardně se platí na místě)

Není určen nástupní ani konečný den !


Komentáře

No Avatar
Administrátor (neověřeno) on Po, 05/10/2015 - 10:29
Vážení rybáři. Kolegové, kteří letos pobývali na této lokalitě shodně konstatují, že je velmi dobrá a opomíjená. Stabilně jsou zde loveny krásné kusy tresek obecných a tmavých, i kapitálních mníků mořských. Chata je velmi dobře vybavena, lodě jsou skvělé! Doporučujeme!

Stránky